Dlaczego Pora na Doktora ?

Wizyta u lekarza zawsze wiąże się ze stresem. Boimy się o swoje zdrowie. Zastanawiamy się, jaka będzie diagnoza. Złe samopoczucie i zdenerwowanie sprawiają, że mamy kłopoty z wyjaśnieniem, co nam dokładnie dolega. Tym bardziej utrudnione jest to zadanie za granicą. Ograniczona znajomość specjalistycznego słownictwa medycznego, ale także odmienne standardy leczenia czy choćby różnice kulturowe dodatkowo pogarszają możliwość oczekiwanego kontaktu z lekarzem.

Dzięki Portalowi „Pora na Doktora” już nigdy nie będziesz miał tego problemu. Gdziekolwiek będziesz, możesz umówić się na telemedyczną wizytę lekarską online. Bez przeszkód opowiesz o wszystkich swoich dolegliwościach, mając pewność, że będziesz właściwie zrozumianym.

W naszym Portalu czekać będą na Ciebie młodzi, doświadczeni i ambitni lekarze z Polski. Dzięki temu że zatrudniamy tylko lekarzy na stałe zatrudnionych w najlepszych polskich szpitalach możesz mieć pewność że diagnoza online będzie trafna a leczenie skuteczne.

Mamy nadzieję że dzięki naszej usłudze już wkrótce będziesz miał swojego polskiego e-lekarza rodzinnego zawsze w zasięgu ręki, niezależnie od miejsca pobytu.

Wystarczy że zalogujesz się na naszej stronie i zarezerwujesz wizytę online. Pamiętaj że rezerwacja musi odbyć się co najmniej na 1 godz przed wizytą.

W celu dokładnego zbadania Ciebie lub Twojej rodziny i postawienia diagnozy przez internet konieczne jest posiadanie zestawu diagnostycznego oferowanego na stronie naszego Portalu.

Dodatkowo, aby konsultujący e-lekarz miał pełne dane dotyczące Twojego zdrowia, za pomocą specjalnej skrzynki możesz przed wizytą przesłać swoje wyniki badań, co znacznie ułatwi postawienie diagnozy online i wdrożenie skutecznego leczenia.

Bez tłumaczenia, bez stresu, bez zbędnych formalności! Po prostu – po polsku!

Gdy jesteśmy chorzy, niechętnie myślimy o wychodzeniu z domu. Świadomość koniecznej podróży pogarsza nam samopoczucie. Na pewno nas to osłabi. Może nas dodatkowo przewiać. Albo inny pacjent zarazi nas w poczekalni u doktora. Przyjemniej i bezpiecznej byłoby zostać w domu i wezwać lekarza. Nie wiemy jednak, który doktor będzie odpowiednio kompetentny i ile zapłacimy za wizytę domową.

Portal „Pora na Doktora” umożliwi Ci telemedyczną konsultację lekarską i diagnozę online oraz leczenie tam, gdzie akurat się znajdujesz. Bez wychodzenia z domu i czekania w długich kolejkach.

Wizyta lekarska online oferowana przez nasz Portal nie różni się od tradycyjnej wizyty lekarskiej. Dzięki specjalnemu zestawowi diagnostycznemu konsultujący e-lekarze mogą bez przeszkód zbadać pacjenta i na tej podstawie postawić diagnozę online. Zestaw jest specjalnie zaprojektowany i certyfikowany tak aby badanie i postawiona diagnoza były w pełni bezpieczne dla pacjenta. Składa się z elektronicznego stetoskopu oraz wideooskopu. Stetoskop umożliwia lekarzowi online dokładne osłuchanie płuc i serca nie tylko u Ciebie (internista online) ale także u Twoich dzieci (pediatra online). Wideoskop zaś służy do badania gardła u osób dorosłych a dzięki dołączonym do zestawu specjalnym końcówkom także ucha i nosa u dzieci. W celu łatwiejszego korzystania z zestawu wskazana jest pomoc osób trzecich. Nie musisz się niczego obawiać. Całe badanie odbywać się będzie pod pełną kontrolą i pod dyktando konsultującego e-lekarza. To on powie gdzie przyłożyć stetoskop lub jak zbadać gardło. Jeżeli mieszkasz sam/a poproś o pomoc znajomego.

W celu skorzystania z wizyty online wystarczy zalogować się w naszym Portalu a następnie zarezerwować wizytę. Pamiętaj żeby wizytę zarezerwować 1 godz. wcześniej.

Pamiętaj także, że aby wizyta mogła być pełna, trzeba wcześniej zamówić nasz zestaw diagnostyczny.

Pozwól sobie na bycie chorym! W domu!

Coraz częściej podróżujemy. Wyjeżdżamy na wakacje lub służbowo. Niejednokrotnie musimy stale przemieszczać się z miejsca na miejsce. Różne warunki atmosferyczne, różne hotele, różne choroby. W takich warunkach żaden lekarz domowy nie jest w stanie zapewnić opieki medycznej na wymaganym wysokim poziomie.

Dodatkowo te problemy z wykupieniem ubezpieczenia zdrowotnego. No i jeszcze wybór doktora. Będąc za granicą nigdy nie wiemy na jakiego lekarza trafimy. Gdzie go szukać? Czy będzie wystarczająco kompetentny? I czy na pewno dobrze mnie zrozumie? Ma to szczególne znaczenie gdy ktoś z naszej rodziny choruje przewlekłe lub wystarczająco często żeby konieczne było zachowanie ciągłości leczenia.

Portal „Pora na Doktora“ całkowicie to zmienia. Od dziś możesz cieszyć się profesjonalną opieką medyczną wszędzie i zawsze. Gdziekolwiek się znajdujesz nasi interniści online i pediatrzy online stale są w zasięgu ręki. Zawsze możesz skontaktować się z naszym e-lekarzem przez internet i skorzystać z konsultacji online. To będzie Twój nowy lekarz domowy online:)

Oczywiście wiemy że aby wydać właściwą diagnozę online najpierw trzeba dokładnie pacjenta zbadać. W tym celu zaprojektowaliśmy specjalny zestaw diagnostyczny, dzięki któremu, niezależnie od miejsca pobytu e-lekarz będzie mógł przeprowadzić badanie.

Pamiętaj żeby zamówić taki zestaw na naszej stronie przed planowaną podróżą!

Założenie konta na naszym Portalu „Pora na Doktora“ umożliwia także przechowywanie dokumentacji medycznej w jednym miejscu, do którego e-lekarz ma dostęp niezależnie od miejsca konsultacji.

Wystarczy że zalogujesz się na własne konto a cała Twoja dokumentacja medyczna będzie dostępna i możliwa do pobrania w postaci plików pdf. Jeżeli zaś posiadasz nowe wyniki badań ułatwiających diagnozę zawsze możesz umieścić je w specjalnej skrzynce na swoim koncie. Taka forma przechowywania dokumentacji medycznej jest znacznie wygodniejsza od tradycyjnych książeczek zdrowia

i jest zawsze pod ręką. A możliwość wglądu w dotychczasowy przebieg choroby znacznie ułatwia postawienie diagnozy.

Zdrowa, spokojna podróż od dziś już na zawsze!

Ile razy zastawiałeś/łaś się czy już należy iść do doktora. Czy Twój stan zdrowia jest na tyle poważny że trzeba się skonsultować?. A to oznacza podróż do przychodni. Długą podróż, często w korkach. A na końcu oczekiwanie w kolejce do lekarza. Wśród innych chorych, którzy dodatkowo mogą Cię zarazić.

Albo Twoje dziecko choruje i konieczna jest wizyta domowa- ale nie wiesz kogo wezwać i ile to kosztuje?.

Teraz dzięki portalowi „Pora na Doktora“ możesz skonsultować się bezpośrednio ze swoim lekarzem domowym. Bez narażania siebie lub dzieci na podróż do przychodni. Bez ryzyka dodatkowej infekcji podczas oczekiwania pod gabinetem lekarskim.

Nasi doświadczeni pediatrzy online i interniści online czekają na Ciebie. Wystarczy zalogować się na naszym portalu i zarezerwować wizytę. U nas na wizytę czekasz tylko 1 godzinę!

Jeżeli jeszcze zamówisz specjalnie zaprojektowany zestaw diagnostyczny, bez wychodzenia z domu możemy dokładnie zbadać Cię tak jak byś był u doktora w gabinecie!.

Dodatkowo uruchomiliśmy specjalną usługę dostarczania leków do domu. Jeżeli mieszkasz w obszarze Greater London leki dostarczone będą w ciągu kilku godzin. Oznacza to że cała procedura, od momentu rezerwacji wizyty do otrzymania leków do domu trwa krócej niż jeden dzień!

Bez uciążliwej podróży do lekarza, bez kolejek, bez ryzyka dodatkowej infekcji!

Jesteś chory/a i nie możesz wyjść z domu? Potrzebujesz skontaktować się z polskim lekarzem ale nie wiesz gdzie zadzwonić? Boisz się że nawet jeśli lekarz zleci Ci leczenie będziesz zbyt chory/a aby zrealizować receptę? A może jesteś sama w domu z chorym dzieckiem i nie masz możliwości pójść do apteki?

Od teraz, dzięki portalowi medycznemu „Pora na Doktora“ zupełnie się to zmieni. Postanowiliśmy diagnozować przez internet i leczyć przez internet. Za pomocą specjalnie zaprojektowanego zestawu diagnostycznego mamy możliwość dokładnego zbadania pacjenta.Zestaw został tak przygotowany aby wizyta online była taka sama jak wizyta w gabinecie. Dlatego ważne jest abyś zamówił zestaw przed wizytą. Bez niego nie będzie można zaordynować leków!

Po wizycie online, na konto mailowe pacjenta przesłane będą skany recept w formie plików pdf. Jeśli to konieczne oryginały recept mogą być wysłane kurierem na wskazany przez pacjenta adres. Po otrzymaniu plików e-recept pacjent ma do wyboru:

– na podstawie e-recepty zamówić zaordynowane lekarstwa we wskazanej aptece internetowej z dostawą kurierem do domu*,

– samoodzielnie zrealizować receptę na podstawie wydrukowanego skanu (jednocześnie zobowiązując się do dostarczenia do apteki oryginału recepty natychmiast po jej otrzymaniu- w ciągu 72 godzin)**,

– poczekać na oryginały recept i zrealizować je w dowolnej aptece (czas oczekiwania na receptę zależy od miejsca zamieszkania i może trwać do 72 godzin),

Nie marnuj czasu! Zamów leki do domu!

*Usługa na razie dostępna jest na terenie Wysp Brytyjskich i Irlandii. Czas dostarczenia leków do domu zależy od miejsca zamieszkania. Na terenie Greater London wynosi do 4 godzin.

Na pozostałych obszarach UK do 12 godzin lub na następny dzień.

** Możliwość realizacji recepty na podstawie scanu zależy od prawa farmaceutycznego obowiązującego na danym terenie.

Poczucie bezpieczeństwa, szczególnie w podróży jest jednym z najważniejszych elementów udanych wyjazdów. Nie tylko wakacyjnych ale także zawodowych. Szczególne znaczenie ma zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu zdrowotnego.

Dlatego Portal „Pora Na Doktora” zadbał o to aby cała Twoja dokumentacja medyczna była zawsze w jednym miejscu. Już nie będziesz musiał/a pamiętać o zabraniu książeczek zdrowia całej rodziny. Wystarczy że założysz konto na naszym Portalu. Jeżeli zechcesz, możesz także skorzystać z konsultacji online naszych e-lekarzy. Zadbaliśmy o to aby zatrudniać jedynie najlepszych lekarzy na stałe pracujących w polskich szpitalach i Klinikach. Wtedy cała historia choroby będzie zawsze w zasięgu ręki. Wszystkie konsultacje online oraz diagnozy online automatycznie zapisywane są w Twojej karcie. Dotyczy to zarówno zebranego wywiadu, jak i zaleceń i zaordynowanych leków. Także e-recepta (w wersji elektronicznej) będzie dołączana do Twojej dokumentacji.

Jeżeli dodatkowo zechcesz przechowywać dokumentację medyczną na swoim koncie w naszym Portalu mamy dla Ciebie dodatkową ofertę. Z myślą o przechowywaniu większych plików stworzyliśmy specjalną skrzynkę pojemnościową. Tam można będzie umieszczać wyniki badań laboratoryjnych lub obrazowych tak aby konsultujący Cię e-lekarz miał wszystkie badania dostępne od ręki, co istotnie może pomóc mu w postawieniu diagnozy.

Pamiętaj, Twoje dane są całkowicie bezpieczne. Dzięki specjalnym zabezpieczeniom spełniającym wymogi GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych) zastosowanym w Portalu „Pora na Doktora“ dostęp osób trzecich do dokumentacji medycznej jest praktycznie niemożliwy.

Bezpieczne dane zawsze pod ręką!

Wizyty u lekarza dla nikogo nie są przyjemnością. Ale żeby dostać się do lekarza najpierw trzeba się zarejestrować. Ale jak to zrobić w obcym kraju, w obcym systemie i do tego w zupełnie obcym języku!? A jak już nam się uda dostać do lekarza to skąd mamy wiedzieć czy jest dobry? No i te problemy z komunikacją- ograniczona znajomość specjalistycznego słownictwa medycznego, inne standardy leczenia czy choćby różnice kulturowe znacznie pogarszają możliwość kontaktu z lekarzem. Szczególnie problem ten dotyczy bardzo licznej Polonii mieszkającej lub przebywającej czasowo na Wyspach Brytyjskich lub w Irlandii. Rozrzuceni po różnych ośrodkach często szukają polskiego lekarza w Anglii. Nawet Polakom mieszkającym w stolicy trudno znaleźć polskiego lekarza w Londynie, a w szczególności pediatrę w Londynie. Dużym zainteresowaniem cieszą się wyszukiwarki internetowe, gdzie pod hasłem polski lekarz w UK, pediatra w UK, czy GP w Londynie pacjenci próbują skontaktować się z lekarzami z Polski.

Dzięki portalowi „Pora na Doktora“ już nie będziesz musiał szukać. Od dziś, dzięki wyjątkowej usłudze telemedycznej oferowanej Polakom przebywającym na Wyspach będziesz zdiagnozowany tak jakbyś nadal był w Polsce. W naszym portalu zatrudniamy wyłącznie doświadczonych, otwartych na nowe rozwiazania lekarzy pracujących na stałe w polskich szpitalach. Dzięki temu nie tylko nie będziesz musiał oczekiwać na wizytę u e-lekarza ale także swobodnie będziesz mógł opowiedzieć o tym co Ci dolega. Po polsku!. Wystarczy założyć konto na naszym Portalu a następnie zarezerwować wizytę online. U nas na wizytę czeka się zaledwie 1,5 godz (tyle czasu wymaga proces rezerwacji wizyty). Dzięki specjalnie zaprojektowanemu i certyfikowanemu zestawowi diagnostycznemu , e-lekarz w trakcie konsultacji lekarskiej online będzie mógł dokładnie Cię zbadać. A na podstawie tak postawionej diagnozy online lekarz bez większych trudności będzie w stanie rozpocząć leczenie. Dodatkowo po wizycie będziesz mógł zamówić leki do domu!. Dzięki współpracy z wybranymi aptekami na terenie Greater London możesz otrzymać leki w ciągu kilku godzin, zaś w pozostałych rejonach Wielkiej Brytanii w ciągu 12h lub już następnego dnia. Dostęp do Twojej dokumentacji medycznej masz przez 24 h na dobę

Pamiętaj żeby przed wizytą zamówić zestaw diagnostyczny, który jest konieczny do przeprowadzenia wizyty online. Naprawdę łatwiej niż w NHS!

Media o nas:
Akceptujemy:
  • Pora Na Doktora
  • Pora Na Doktora
  • Pora Na Doktora