Bezpieczeństwo

Czy moje dane są bezpieczne?

Portal medyczny „Pora na Doktora” gromadzi dane osobowe pacjenta a także dane medyczne oraz wyniki badań. Ponieważ są to tzw. dane wrażliwe, stworzony został specjalny system przechowywania informacji, zgodny z obowiązującymi wymogami Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO). System ten szyfruje i anonimizuje dane na najwyższym, trzecim poziomie bezpieczeństwa. Dostęp do informacji o pacjencie posiada tylko pacjent, po zalogowaniu się do swojego konta oraz lekarze pracujący dla Portalu, posiadający odpowiednie hasła dostępu.

Czy w trakcie wizyty zachowane są odpowiednie wymogi bezpieczeństwa?

Portal „Pora na Doktora” dołożył wszelkich starań żeby wizyta przebiegała ze wszelkimi zasadami bezpieczeństwa. Aby korzystać z komunikatora należy zalogować się na drugi poziom bezpieczeństwa za pomocą specjalnego hasła. Dodatkowo wizyta odbywa się poprzez specjalnie zaprojektowany komunikator (nie korzystamy z rozwiązań oferowanych przez Skype’a). Praktycznie nie ma możliwości przejęcia danych medycznych pacjenta podczas odbywającej się wizyty.

Czy wizyty są rejestrowane?

Dla zwiększenia bezpieczeństwa wizyt każda wizyta jest nagrywana w postaci pliku dźwiękowego (tzn. że nagrywane są jedynie dźwięki, bez obrazu) automatycznie zapisywanego do danej wizyty.

Media o nas:
Akceptujemy:
  • Pora Na Doktora
  • Pora Na Doktora
  • Pora Na Doktora